LOCINOX

Zámky Locinox sú zárukou dobre fungujúcej brány. Každý zámok je dokonale testovaný vo vlastnom skúšobnom centre, kde sa podrobuje dlhodobému vystaveniu sa extrémnym podmienkam. To zaručuje, že zámky budú fungovať za všetkých poveternostných podmienok. Ponúkame širokú škálu zámkov na záhradné brány, priemyselné brány, brány do bazénov. Zámky Locinox sú najbezpečnejším riešením v bránach a bránkach oplotení.

Zobrazenie:
Zoradiť:

LOCINOX Vinci mechanický kódový zámok obojstranný

Kvalitný priemyselný zámok s hliníkovým krytom a s vnútorným mechanizmom z nerezovej ocele. Je opatrený bezpečnostným mechanickým obojstranným kódovým ovládaním. Zámok sa používa na jedno aj dvojkrídlové brány.

Obj. číslo:
loc-001

387,36 € s DPH 322,80 € bez DPH

+ -

LOCINOX elektrický zámok na krídlové brány

Kvalitný priemyselný zámok s hliníkovým krytom a vnútorným mechanizmom z nerezovej ocele je špeciálne určený na použitie vo vonkajšom prostredí. Je určený pre jedno aj dvojkrídlové brány. Tento nadštandardný zámok je opatrený elektrickým blokovaním strelky a diódovou kontrolkou.

Obj. číslo:
loc-008

173,81 € s DPH 144,17 € bez DPH

+ -

Zámok bazénový LOCINOX

Kvalitný priemyselný zámok s hliníkovým krytom a s vnútorným mechanizmom z nerezovej ocele je špeciálne určený na použitie vo vonkajšom prostredí - exteriéri. Je určený pre bazénové oplotenia. Koniec strelky je opatrený systémom rollerbolt pre ľahké zatváranie. Špeciálne tvarovaná rukoväť s bezpečnostným mechanizmom zabraňuje prístupu deťom .Štandardne dodávaný s hliníkovou kľučkou, s vložkou a 3ks kľúčov . Farba zámku je biela, za príplatok kryt zámku aj v iných odtieňoch RAL.

Obj. číslo:
loc-010

69,08 € s DPH 57,50 € bez DPH

+ -

LOCINOX LEONARDO mechanický kódový zámok na posuvné brány

Kvalitný priemyselný zámok s hliníkovým krytom a s vnútorným mechanizmom z nerezovej ocele je špeciálne určený na použitie vo vonkajšom prostredí - exteriéri. Je určený pre posuvné a samonosné brány. Kódový mechanizmus je obojstranný. Nie je potrebné el.napájanie ani batérie. Tento systém Vám zabezpečí jednoduché riadenie vstupov. .Štandardne dodávaný s hliníkovou kľučkou. Farba zámku je zelená RAL 6005, za príplatok kryt zámku aj v iných odtieňoch RAL.

Obj. číslo:
loc-012

413,04 € s DPH 344,17 € bez DPH

+ -

Pánt 3DM - HDG LOCINOX

Pánt z nerezovej ocele, záves pre hliník alebo kov , pre montáž vybavený rýchlym Quick-Fix systémom. Záves je nastaviteľný v troch rozmeroch: výška, vľavo / vpravo pre zarovnanie a hojdačka smeru.

Obj. číslo:
loc-015

29,60 € s DPH 24,17 € bez DPH

+ -

Samozatvárač Mammoth LOCINOX

Hydraulický samozatvárač kombinuje ložiská a záves v jednom. Elegantne navrhnutý samozatváracie pánt, ktorý otvára a zatvára hladko dôsledne brány do 150 kg a to bez ohľadu na vonkajšie teploty (patentovaný systém). Sila, rýchlosť zatvárania sú individuálne nastaviteľné podľa vašich potrieb. Pravdepodobne najlepší samozatvárací pánt na trhu!

Obj. číslo:
loc-023

306,00 € s DPH 255,00 € bez DPH

+ -

Aretačný doraz CGS plast LOCINOX

Silný dôvod na zastavenie pre dvojkrídlové brány. Je otváraťeľný pre jednoduché a rýchle čistenie.

Obj. číslo:
loc-027

27,00 € s DPH 22,50 € bez DPH

+ -

Turniket - DM3 LOCINOX

Unikátny hydraulický tlmič pre TURNIKET mechanizmus. Tento systém nie je ovplyvnený teplotnými zmenami a vykoná funkciu v každej vonkajšej teplote. Prvá polovica otáčania je netlmená a druhá polovica je tlmená postupne vďaka kontinuálnemu tlmeniu mechanizmu. To má za následok plynulý pohyb turniketu.

Obj. číslo:
loc-035

195,30 € s DPH 162,50 € bez DPH

+ -

Bránové LED svetlo LOCINOX

LED lampa pre vaše oplotenie & brány. Dáva vašej bráne estetický vzhľad s minimálnou spotrebou elektrickej energie! Upevnenie Quick-Fix poskytuje rýchle a silné upevnenie. Parametre 12V , 1W. Farba strieborná alebo RAL 6005 zelená. Je potrebné použiť trafo 230V - 12V -14V , 2Amp

Obj. číslo:
loc-041

52,10 € s DPH 43,33 € bez DPH

+ -

Kľučka AL Klasik LOCINOX

Kľučka AL , klasik

Obj. číslo:
loc-048

7,67 € s DPH 6,39 € bez DPH

+ -

Bezpečnostný hrebeň LOCINOX

Bezpečnostný hrebeň .Pásy z čiernej ocele na zváranie . 1ks má dĺžku 2bm

Obj. číslo:
loc-056

6,60 € s DPH 5,00 € bez DPH

+ -

Doraz brány hybridný zámok LOCINOX

Doraz hliník, pre hybridné vložky zámkov. Táto jedinečná kombinácia s hybridným zámkom zaručuje silné bránové ukotvenie. Táto konfigurácia je na ko

Obj. číslo:
loc-062

15,18 € s DPH 12,50 € bez DPH

+ -

Zámok vložka - obal LOCINOX

Kovový obal na zámkovú vložku.Rozmer 60x40x219mm, hrúbka plechu 2mm.

Obj. číslo:
loc-074

23,00 € 19,80 € s DPH 19,17 € 15,83 € bez DPH

+ -

Cylinder na zámkovú vložku LOCINOX

Cylinder z nerezovej ocele. Zabraňuje prenikaniu do valca - prachu, soli a nečistote

Obj. číslo:
loc-077

2,48 € s DPH 1,67 € bez DPH

+ -

LOCINOX FREE VINCI mechanický kódový zámok jednostranný

Kvalitný priemyselný zámok s hliníkovým krytom a s vnútorným mechanizmom z nerezovej ocele. Je opatrený bezpečnostným mechanickým jednostranným kódovým ovládaním. Zámok sa používa na jedno aj dvojkrídlové brány.

Obj. číslo:
loc-006

348,62 € s DPH 290,00 € bez DPH

+ -

LOCINOX elektromagnetický zámok

Elektromagnetický zámok bez kľučky. K dispozícii v 2 verziách. Hliníkové puzdro je vybavené jedinečnými upevňovacími prvkami Quick-Fix. Zaručuje rýchlu a peknú montáž.

Obj. číslo:
loc-009

179,40 € s DPH 149,17 € bez DPH

+ -

Zámok bazénový Twist LOCINOX

Kvalitný priemyselný zámok s hliníkovým krytom a s vnútorným mechanizmom z nerezovej ocele je špeciálne určený na použitie vo vonkajšom prostredí - exteriéri. Je určený pre bazénové oplotenia. Koniec strelky je opatrený systémom rollerbolt pre ľahké zatváranie. Štandardne dodávaný s 1ks vložkou a 3ks kľúčov . Farba zámku je biela, za príplatok kryt zámku aj v iných odtieňoch RAL.

Obj. číslo:
loc-011

44,71 € s DPH 36,67 € bez DPH

+ -

Zámok posuvná brána generálny LOCINOX

Kvalitný priemyselný zámok s hliníkovým krytom a s vnútorným mechanizmom z nerezovej ocele je špeciálne určený na použitie vo vonkajšom prostredí - exteriéri. Je určený pre posuvné a samonosné brány. Opatrený 2x vložka , 3ks kľúčov pre generálne ovládanie . .Štandardne dodávaný s hliníkovou kľučkou, . Farba zámku je sivá , za príplatok kryt zámku aj v iných odtieňoch RAL.

Obj. číslo:
loc-013

148,07 € s DPH 123,33 € bez DPH

+ -

Pánt Bearing LOCINOX

Pánt z nerezovej ocele, bez ložiska , záves pre montáž na všetky brány. Záves je nastaviteľný na výšku a šírku.

Obj. číslo:
loc-016

41,87 € s DPH 34,17 € bez DPH

+ -

Samozatvárač Samson LOCINOX

Samozatvárač pre priemyselné brány . Rýchlosť a sila sú nastaviteľné. Jednoduché a rýchle upevnenie pomocou Quick-Fix. Horizontálna montáž. Prevedenie pre krídlo max 1,5m a 80kg 250N - a 400N max 1,5m 100kg

Obj. číslo:
loc-024

270,00 € s DPH 225,00 € bez DPH

+ -
Stránky:

Zámky Locinox sú zárukou dobre fungujúcej brány. Každý zámok je dokonale testovaný vo vlastnom skúšobnom centre, kde sa podrobuje dlhodobému vystaveniu sa extrémnym podmienkam. To zaručuje, že zámky budú fungovať za všetkých poveternostných podmienok. Ponúkame širokú škálu zámkov na záhradné brány, priemyselné brány, brány do bazénov. Zámky Locinox sú najbezpečnejším riešením v bránach a bránkach oplotení.

Locinox zámky na krídlové brány

SETY oplotenia s 5% zľavou: ľahký výpočet ceny oplotenia
(cena obsahuje všetko čo potrebujete pletivo, panely, stĺpiky, príslušenstvo)

Doprava ZDARMA nad 49 € (tieniace plachty, trstina, LOCINOX)
Doprava ZDARMA nad 249 € (pre plotové dielce, pletivo, stĺpiky a ostatný sortiment)